سنگ مروارید b90

سنگ مروارید b90

سنگ مروارید طبیعی پرورشی

مروارید توسط نوعی جانور نرم تن که صدف نامیده می شود تولید می گردد و هیچ نیازی به تراش و جلا دادن ندارد. درخشش و جلای مروارید منحصر به فرد بوده و نمی توان آن را در هیچ سنگ یا جواهر دیگری یافت. وقتی جسم خارجی بسیار ریزی وارد صدف می شود و جانور قادر به خارج کردن آن نیست به عنوان محافظت موادی از جنس پوسته صدف به دور آن تشکیل می دهد و در طی سالیان مروارید شکل می گیرد. هرچه مدت ماندن جسم خارجی در صدف بیشتر باشد ابعاد مروارید بزرگتر خواهد بود.

تا کنون بیش از هشت هزار نوع صدف در طبیعت شناسایی شده است که تنها بیست نوع آن قابلیت تولید مروارید را دارند. امروزه با شکار بی رویه صدف های مروارید نوع طبیعی آن بسیار نادر و گران قیمت شده است.

برای حفظ جلا و درخشش مروارید خود می بایست از تماس این جواهر با کثیفی، اسیدها، مواد آرایشی، عطر و اسپری جلوگیری نمایید چون این مواد سبب از بین رفتن درخشش مروارید می شود.

مروارید پرورشی برای اولین بار حدود صد سال پیش در کشور چین تولید شد. مروارید پرورشی با دخالت انسان و وارد نمودن جسم خارجی توسط صدف ها ساخته می شود. مروارید دارای رنگ های طبیعی از قبیل سفید، کرم، گلبهی، صورتی و بنفش کم رنگ است و برخی از انواع آن در زیر نور پدیده ای هفت رنگ به نمایش می گذارد. از دلایل اصلی این تنوع رنگی مربوط به نژاد صدف های تولید کننده مروارید، رژیم غذایی صدف، دما و ترکیبات آب است.

قیمت درج شده برای یک ریسه سنگ می باشد و جهت سفارش عمده اینجا را کلیک کنید.

جنس سنگ
جنس سنگ مروارید
مدل سنگ بدون تراش
قطر سنگ 8 میلیمتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • کد کالا: b90
  • موجودی: در انبار
  • 550,000 تومان
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.