منو
سبد خرید
ارسال رایگان به تمام ایران

آویز

سنگ فسیل تورتیلا اقلیمه کد VB493
تمام شد
برند: اقلیمه
سنگ فسیل طبیعی کد VB493 از برند اقلیمه شامل یک عدد عقیق فسیلی یا تورتیلا با تراش کابوشن به ارتفاع 4.3 ، طول 2.7  و ضخامت 0.7 سانتیمتر می باشد. سوراخی به صورت طولی در قسمت بالای فسیل ایجاد شده که برای عبور زنجیر، نخ و چرم های نازک مناسب است. هر دو روی سنگ با نقش ها و فسیل های متفاوت قابل استفاده است و برای آقایان و خانم ها مناسب می باشد.عقیق فسیلی یا تورتیلا، عقیقی قهوه ای رنگ و نیمه شفاف است با فسیل هایی که درون آن به دام افتاده اند. شناسایی این عقیق بسیار آسان است زیرا حاوی فسیل های حلزونی..
327,000 تومان
آویز فسیل طبیعی صدف کد VB475
-11 %
فسیل صدف طبیعی کد vb475 از برند اقلیمه به قطر 3.7 سانتیمتر که دارای گیره آویزی از جنس مس آبکاری شده می باشد. فسیل های صدف خورشید،  باقیمانده صدفهای چند میلیون ساله دریایی هستند. اقوام باستانی بر این باور بودند که شکل مارپیچی فسیل نشانگر ابدیت است و با خود موفقیت و خوش شانسی به همراه می آورد. آنها سمبل زنانگی هستند و باعث تقویت ازدواج و باروی می شوند. این فسیل ها در کشور ماداگاسکار یافت می شوند. ضخامت فسیل 0.5 سانتیمتر بوده و یک سمت آن صاف و سمت دیگر محدب است...
222,500 تومان 250,000 تومان
آویز فسیل طبیعی آمونیت کد VB473  مجموعه 2 عددی
-11 %
آویز فسیل طبیعی آمونیت مجموعه دو عددی کد VB473 از برند اقلیمه به ارتفاع 4 و طول 3.3 سانتیمتر و دارای قاب و گیره آویز از جنس مس آبکاری شده می باشند و برای خانم ها و آقایان قابل استفاده هستند. دو آویز این مجموعه متعلق به یک فسیل آمونیت حلزونی شکل هستند که از وسط نصف شده است و بسیار مناسب کسانی است که میخواهند دو گردنبند مشابه یا به عبارتی دو تکه از یک شیء واحد را داشته باشند. این کالا دارای بسته بندی مناسب هدیه از برند اقلیمه می باشد. آمونیت ها یکی از محبوب ترین و زیبا ترین فسیل های کره زمین هستند..
455,680 تومان 512,000 تومان
آویز سنگ vb193
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb193 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 5،5 و عرض 3 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه ضخیمی از عقيق با نوارهاي موازی یا طرح های ابری كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز پُر شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص در ..
92,000 تومان
آویز سنگ vb192
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb192 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 4،8 و عرض 2،3 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه ضخیمی از عقيق با نوارهاي موازی یا طرح های ابری كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز پُر شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص د..
101,000 تومان
آویز سنگ vb184
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb184 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 5،3 و عرض 3 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه ضخیمی از عقيق با نوارهاي موازی یا طرح های ابری كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز پُر شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص در ..
92,000 تومان
آویز سنگ vb181
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb181 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 3،8 و عرض 2،5 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه ضخیمی از عقيق با نوارهاي موازی یا طرح های ابری كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز پُر شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص د..
101,000 تومان
آویز سنگ vb180
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb180 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 3،7 و عرض 1،9 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه ضخیمی از عقيق با نوارهاي موازی یا طرح های ابری كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز پُر شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص د..
70,000 تومان
آویز سنگ vb152
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb152 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 2،9 و عرض 2،3 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه زخيمي از عقيق با نوارهاي موازي كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز احاطه شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص در برابر محافظت از تصادفات موثر مي باشد...
55,000 تومان
آویز سنگ vb146
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق درختي( شجر) كد vb146 از برند اقليمه با تراش كابوشن به ارتفاع 3،3 و عرض 3 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس نقره مي باشد و براي خانم ها و آقايان قابل استفاده است. از آنجايي كه سنگ هاي طبيعي با تراش كابوشن مانند عقيق شجر به دست مادر طبيعت طراحي شده و هركدام در نوع خود منحصر بفرد مي باشند، انتخابي خاص براي اشخاص خاص محسوب مي شوند. عقيق شجر، يا عقيق درختي بدون ساختار لايه‌ مانند و به رنگ خاكستري يا بي‌رنگ و نيمه‌شفاف است كه بر روي سطح آن اشكال درخت مانند نقش بسته است. جنس درخت ها..
214,000 تومان
آویز سنگ vb144
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق درختي( شجر) كد vb144 از برند اقليمه با تراش كابوشن به ارتفاع 3،2 و عرض 3 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس نقره مي باشد و براي خانم ها و آقايان قابل استفاده است. بر روی نیمه بالایی سطح سنگ تعدادی نقطه های کوچک تو رفته وجود دارد که بصورت طبیعی روی سنگ وجود داشته اند و تنها با لمس دست قابل تشخیص می باشند. از آنجايي كه سنگ هاي طبيعي با تراش كابوشن مانند عقيق شجر به دست مادر طبيعت طراحي شده و هركدام در نوع خود منحصر بفرد مي باشند، انتخابي خاص براي اشخاص خاص محسوب مي شوند. عقيق شج..
214,000 تومان
آویز سنگ vb143
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb143 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 3،7 و عرض 1،8 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه زخيمي از عقيق با نوارهاي موازي كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز احاطه شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص در برابر محافظت از تصادفات موثر مي باشد...
70,000 تومان
آویز سنگ vb157
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb157 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 3،2 و عرض 2،7 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه زخيمي از عقيق با نوارهاي موازي كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز احاطه شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص در برابر محافظت از تصادفات موثر مي باشد...
55,000 تومان
آویز سنگ vb156
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق ژئود ابري كد vb156 از برند اقليمه به ارتفاع حدود 3،7 و عرض 1،8 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس استيل مي باشد و براي خانم ها قابل استفاده است. عقيق ژئود سنگي است با لايه زخيمي از عقيق با نوارهاي موازي كه حفره تو خالي وسط آن با كريستال هاي كوارتز احاطه شده است.سنگ عقيق باعث ارتقاء ثبات دروني و حس آرامش مي گردد. خصوصيات گرم و محافظت كننده آن حس امنيت و اعتماد به نفس را بالا مي برد. عقيق در هنگام مسافرت به عنوان يك محافظ مفيد است و بخصوص در برابر محافظت از تصادفات موثر مي باشد...
55,000 تومان
آویز سنگ vb145
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق درختي( شجر) كد vb145 از برند اقليمه با تراش كابوشن به ارتفاع 3،8 و عرض 2،5 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس نقره مي باشد و براي خانم ها و آقايان قابل استفاده است. از آنجايي كه سنگ هاي طبيعي با تراش كابوشن مانند عقيق شجر به دست مادر طبيعت طراحي شده و هركدام در نوع خود منحصر بفرد مي باشند، انتخابي خاص براي اشخاص خاص محسوب مي شوند. عقيق شجر، يا عقيق درختي بدون ساختار لايه‌ مانند و به رنگ خاكستري يا بي‌رنگ و نيمه‌شفاف است كه بر روي سطح آن اشكال درخت مانند نقش بسته است. جنس درخت ..
180,000 تومان
آویز سنگ vb120
تمام شد
آويز سنگ طبيعي عقيق درختي( شجر) كد vb120 از برند اقليمه با تراش كابوشن به ارتفاع 6.2 و عرض 3،7 سانتيمتر و داراي گيره آويز از جنس نقره مي باشد و براي خانم ها و آقايان قابل استفاده است. از آنجايي كه سنگ هاي طبيعي با تراش كابوشن مانند عقيق شجر به دست مادر طبيعت طراحي شده و هركدام در نوع خود منحصر بفرد مي باشند، انتخابي خاص براي اشخاص خاص محسوب مي شوند. عقيق شجر، يا عقيق درختي بدون ساختار لايه‌ مانند و به رنگ خاكستري يا بي‌رنگ و نيمه‌شفاف است كه بر روي سطح آن اشكال درخت مانند نقش بسته است. جنس درخت ..
325,000 تومان
آویز سنگ vb96
تمام شد
آویز سنگ طبیعی عقیق کد vb96 از برند اقلیمه با ارتفاع 5 و عرض 3 سانتیمتر و دارای گیره آویز از جنس استیل می باشد و برای خانم ها و آقایان قابل استفاده است. از آنجایی که سنگ های طبیعی با تراش کابوشن مانند عقیق به دست مادر طبیعت طراحی شده و هرکدام در نوع خود منحصر بفرد می باشند، انتخابی خاص برای اشخاص خاص محسوب می شوند. سنگ عقیق باعث ارتقاء ثبات درونی و حس آرامش می گردد. خصوصیات گرم و محافظت کننده آن حس امنیت و اعتماد به نفس را بالا می برد. عقیق در هنگام مسافرت به عنوان یک محافظ مفید است و بخصوص در ب..
70,000 تومان
آویز سنگ vb86
-11 %
آویز جاسپر به شکل بیضی با تراش کابوشن به ارتفاع 4 و عرض 3.5 سانتیمتر و گیره آویز از جنس استیل می باشد.جاسپر نوعی سنگ کلسدونی و از همان جنس عقیق می باشد. اما تفاوت این دو سنگ در شفافیت وعبور دهی نور است. انواع سنگ عقیق با درجات مختلف نور را از خود عبور می دهند. ولی سنگ جاسپر بخاطر وجود ناخالصی های درون آن به هیچ عنوان نور را از خود عبور نمی دهد...
155,750 تومان 175,000 تومان
آویز سنگ vb84
تمام شد
آویز سنگ طبیعی عقیق درختی ( شجر) کد vb84 از برند اقلیمه با ارتفاع 5.3 و عرض 3.9 سانتیمتر و دارای گیره آویز از جنس استیل می باشد. از آنجایی که سنگ های طبیعی با تراش کابوشن مانند عقیق شجر به دست مادر طبیعت طراحی شده و هرکدام در نوع خود منحصر بفرد می باشند، انتخابی خاص برای اشخاص خاص محسوب می شوند. عقیق شجر، یا عقیق درختی بدون ساختار لایه‌ مانند و به رنگ خاکستری یا بی‌رنگ و نیمه‌شفاف است که بر روی سطح آن اشکال درخت مانند نقش بسته است. جنس درخت های نقش بسته روی عقیق، ناخالصی..
134,000 تومان
آویز سنگ vb83
-11 %
آویز جاسپر به شکل بیضی با تراش کابوشن به ارتفاع 5 و عرض 2.5 سانتیمتر و گیره آویز از جنس استیل می باشد.جاسپر نوعی سنگ کلسدونی و از همان جنس عقیق می باشد. اما تفاوت این دو سنگ در شفافیت وعبور دهی نور است. انواع سنگ عقیق با درجات مختلف نور را از خود عبور می دهند. ولی سنگ جاسپر بخاطر وجود ناخالصی های درون آن به هیچ عنوان نور را از خود عبور نمی دهد...
155,750 تومان 175,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 89 (5 صفحه)

آدرس ایمیل و موبایل خود را وارد کنید

نام
ایمیل
تلفن