منو
سبد خرید

قیمت روز طلا : 3,365,000

تسبیح

تسبيح عقیق کد TB61  از برند اقلیمه با101 عدد سنگ عقیق ماداگاسکار طبیعی به طول 32  سانتيمتر كه هر33  عدد سنگ آن با گوی جدا کننده از جنس استیل نقره ای جدا شده است و سايز هر سنگ حدود6  ميليمتر مي باشد. سنگ عقیق باعث ارتقاء ثبات درونی و حس آرامش می گردد. خصوصیات گرم و محافظت کننده آن حس امنیت و اعتماد به نفس را بالا می برد. عقیق سنگ بسیار..
516,000 تومان
تسبيح جید کد TB60 از برند اقلیمه با 101 عدد سنگ جید آبی روشن به طول 32 سانتيمتر كه هر 33 عدد سنگ آن با گوی جدا کننده از جنس استیل نقره ای جدا شده است. سايز هر سنگ حدود 6 ميليمتر مي باشد. سنگ جید دارای طیف گسترده ای از رنگ ها از قبیل سفید، کرم، سبز روشن تا تیره و بنفش می باشد. سنگ جید دارای امواجی آرامبخش است در نتیجه..
378,000 تومان
تسبيح کد TB33 از برند اقلیمه با 101 عدد سنگ جید کرم نباتی به طول 32 سانتيمتر كه هر 33 عدد سنگ آن با گوی جدا کننده از جنس استیل طلایی جدا شده است. سنگهاي اين تسبيح رنگ طبیعی سنگ جید بوده و سايز هر سنگ حدود 6 ميليمتر مي باشد. سنگ جید دارای طیف گسترده ای از رنگ ها از قبیل سفید، کرم، سبز روشن تا تیره و بنفش می باشد. سنگ جید دارای امواجی آرامبخش است در نتیجه می تواند برای افرادی که تصمیمات مهم و مدیریتی می گیرند بسیار مفید باشد. در جوامع باستانی از این سنگ برای درمان متافیزیکی بیماری های کلیه استفاده..
368,000 تومان
تسبيح کد TB27 از برند اقلیمه با 101 عدد سنگ جید بنفش به طول 43 سانتيمتر كه هر 33 عدد سنگ آن با گوی جدا کننده از جنس استیل طلایی جدا شده است. سنگهاي اين تسبيح داراي تراشهاي ظريف مي باشند كه باعث درخشش آن شده و سايز هر سنگ حدود 8 ميليمتر مي باشد. سنگ جید دارای طیف گسترده ای از رنگ ها از قبیل سفید، کرم، سبز روشن تا تیره و بنفش می باشد. سنگ جید دارای امواجی آرامبخش است در نتیجه می تواند برای افرادی که تصمیمات مهم و مدیریتی می گیرند بسیار مفید باشد. در جوامع باستانی از این سنگ برای درمان متافیزیکی بی..
516,000 تومان
 تسبيح کد TB17 از برند اقلیمه با 101 عدد سنگ رزکوارتز به طول 32 سانتيمتر كه هر 33 عدد سنگ آن با گوی جدا کننده از جنس نقره طلائی جدا شده است. رنگ صورتی ملایم این سنگ آرامش بخش بوده و سايز هر سنگ تسبيح حدود 6 ميليمتر مي باشد. به سنگ رز کوارت، سنگ عشق گفته می شود و به دلیل رنگ زیبایش برای خانم های جوان بسیار مناسب است. این سنگ به دارنده خود احساس ارزشمند بودن می دهد. رز کوارتز سنگیست مناسب زمستانی ها به خصوص ماه های دی و بهمن. ..
448,000 تومان
تسبيح کد TB16 از برند اقلیمه با 101 عدد سنگ مون استون روشن به طول 32 سانتيمتر كه هر 33 عدد سنگ آن با جدا کننده از جنس نقره  جدا شده است. نورهای که به شکل شناور در عمق سنگهاي اين تسبیح دیده می شود جذابیتخاصی به آن بخشیده است و سايز هر سنگ تسبيح حدود 6 ميليمتر مي باشد. سنگ مونو استون یا سنگ ماه شناخته شده ترین سنگ در گروه سنگ های نورانیست. دلیل نامگذاری آن وجود بازی رنگ های درخشان درون سنگ است که نور ماه را در ذهن تداعی می نماید. نوری که به شکل شناور درون سنگ دیده می شود، ..
703,000 تومان
تسبیح 99 عددی عقیق به طول 32 سانتیمتر که هر 33 عدد سنگ آن با گوی از جنس استیل طلایی جدا شده است.سنگ عقیق باعث ارتقاء ثبات درونی و حس آرامش می گردد. خصوصیات گرم و محافظت کننده آن حس امنیت و اعتماد به نفس را بالا می برد. عقیق سنگ بسیار مناسبی برای استفاده در دوران بارداریست و همچنین عقیق پیوند ازدواج را تحکیم می بخشد.عقیق یا آگات جز سنگهای نیمه قیمتی طبقه بندی می­شود. این سنگ دربرگیرنده طیف گسترده ای از رنگ های سفید، خاکستری، سیاه، قرمز تا زرد، آبی روشن و غیره می باشد. سنگ عقیق جز متنوع ترین ..
458,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

نام و موبایل خود را وارد کنید

نام
موبایل