منو
سبد خرید

قیمت روز طلا : 2,850,000

آپاتیت

سنگ آپاتیت طبیعی از برند اقلیمه با کد B410 بدون تراش که قطر هر مهره 6 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 40 سانتیمتر است .آپاتیت یکی از سنگ هاییست که به لاغر شدن کمک می کند و با کم کردن اشتها و افزایش متابولیسم بدن باعث کاهش وزن می شود. نام سنگ آپاتیت از ریشه یونانی به معنی فریبنده گرفته شده است. این سنگ فواید بسیاری دارد و باعث افزایش رشد روحی و جسمی می شود. آپاتیت بخاطر تاثیرات مثبت اش بر روی قدرت درونی و دست یابی به اهداف شناخته شده است. سنگ آپاتیت تمرکز و قدرت حافظه را افزایش داده و انتخاب ..
546,000 تومان
سنگ آپاتیت طبیعی از برند اقلیمه با کد B409 بدون تراش که قطر هر مهره 8 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 40 سانتیمتر است.آپاتیت یکی از سنگ هاییست که به لاغر شدن کمک می کند و با کم کردن اشتها و افزایش متابولیسم بدن باعث کاهش وزن می شود. نام سنگ آپاتیت از ریشه یونانی به معنی فریبنده گرفته شده است. این سنگ فواید بسیاری دارد و باعث افزایش رشد روحی و جسمی می شود. آپاتیت بخاطر تاثیرات مثبت اش بر روی قدرت درونی و دست یابی به اهداف شناخته شده است. سنگ آپاتیت تمرکز و قدرت حافظه را افزایش داده و انتخاب خ..
819,000 تومان
  سنگ آپاتیت طبیعی تراش دار کد B331 از برند اقلیمه که سایز آن 3 میلیمتر می باشد. . طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. آپاتیت یکی از سنگ هاییست که به لاغر شدن کمک می کند و با کم کردن اشتها و افزایش متابولیسم بدن باعث کاهش وزن می شود. نام سنگ آپاتیت از ریشه یونانی به معنی فریبنده گرفته شده است. این سنگ فواید بسیاری دارد و باعث افزایش رشد روحی و جسمی می شود. آپاتیت بخاطر تاثیرات مثبت اش بر روی قدرت درونی و دستیابی به اهداف شناخته شده است. سنگ آپاتیت تمرکز و قدرت حافظه را افزایش..
456,000 تومان
 سنگ آپاتیت طبیعی تراش دار کد B187 از برند اقلیمه که سایز آن 3 میلیمتر می باشد. آپاتیت یکی از سنگ هاییست که به لاغر شدن کمک می کند و با کم کردن اشتها و افزایش متابولیسم بدن باعث کاهش وزن می شود. نام سنگ آپاتیت از ریشه یونانی به معنی فریبنده گرفته شده است. این سنگ فواید بسیاری دارد و باعث افزایش رشد روحی و جسمی می شود. آپاتیت بخاطر تاثیرات مثبت اش بر روی قدرت درونی و دستیابی به اهداف شناخته شده است. سنگ آپاتیت تمرکز و قدرت حافظه را افزایش داده و انتخاب خوبی برای درس خواندن و مطالعه می با..
436,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

نام و موبایل خود را وارد کنید

نام
موبایل