منو
سبد خرید
ارسال رایگان به تمام ایران

اوناکیت

سنگ اوناکیت طبیعی تراش دار کد  B371  از برند اقلیمه که سایز آن 3  میلیمتر می باشد. . طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است.  اوناکیت معروف به سنگ زندگی در لحظه است. معجزه اوناکیت در رهاسازی شخص از انرژی های منفی ناشی از اشتباهات یا صدمات گذشته و زندگی در لحظه حال است. اوناکیت جادوی قابل توجهی در کمک به ترک یا رها کردن هر گونه اعتیادی از قبیل سیگار یا مواد مخدر دارد. اوناکیت مخصوصاً برای محافظت از قلب، ریه، جریان خون و بهبود سوخت و ساز بدن مفید است. قرار دادن اون..
161,000 تومان
سنگ اوناکیت B192
تمام شد
سنگ اوناکیت طبیعی از برند اقلیمه با کد B192 بدون تراش که سایز آن 8 میلیمتر می باشد. اوناکیت معروف به سنگ زندگی در لحظه است. معجزه اوناکیت در رهاسازی شخص از انرژی های منفی ناشی از اشتباهات یا صدمات گذشته و زندگی در لحظه حال است. اوناکیت جادوی قابل توجهی در کمک به ترک یا رها کردن هر گونه اعتیادی از قبیل سیگار یا مواد مخدر دارد. اوناکیت مخصوصاً برای محافظت از قلب، ریه، جریان خون و بهبود سوخت و ساز بدن مفید است. قرار دادن اوناکیت در زیر بالشت به بارداری کمک می کند و با بالا بردن سیتم ایمنی بدن باردا..
69,000 تومان
سنگ اوناکیت b155
تمام شد
سنگ اوناکیت از برند اقلیمه با کد B155 بدون تراش که سایز آن 6 میلیمتر می باشد. اوناکیت معروف به سنگ زندگی در لحظه است. معجزه اوناکیت در رهاسازی شخص از انرژی های منفی ناشی از اشتباهات یا صدمات گذشته و زندگی در لحظه حال است. اوناکیت جادوی قابل توجهی در کمک به ترک یا رها کردن هر گونه اعتیادی از قبیل سیگار یا مواد مخدر دارد. اوناکیت مخصوصاً برای محافظت از قلب، ریه، جریان خون و بهبود سوخت و ساز بدن مفید است. قرار دادن اوناکیت در زیر بالشت به بارداری کمک می کند و با بالا بردن سیتم ایمنی بدن بارداری سال..
56,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

آدرس ایمیل و موبایل خود را وارد کنید

نام
ایمیل
تلفن