منو
سبد خرید

قیمت روز طلا : 2,456,000

اوپال

سنگ اوپال آتشین طبیعی تراش دار کد  B370  از برند اقلیمه که سایز آن 3  میلیمتر می باشد. . طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است.  اوپال سنگیست گرانبها که شعله هایی آتشین با رنگ های گوناگون درون آن شعله میکشند. گرانبها ترین نوع اوپال ها با رنگ بدنه ای تیره به رنگ های سیاه یا خاکستری هستند که بازی نور رنگ های رنگین کمان درون آن دیده می شود. این نوع اوپال در کشور استرالیا یافت می شود و معروف ترین و پرطرفدار ترین نوع اوپال است. در دنیای باستان این گوهر را سحر آم..
1,272,000 تومان
 سنگ اوپال زرد طبیعی تراش دار کد  B349  از برند اقلیمه که سایز آن 3  میلیمتر می باشد. . طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. اوپال زرد یک سنگ قیمتی کلاسیک با خواص درمانی و متافیزیکی بسیار است. این سنگ بدشانسی را از بین می برد علاوه بر این، به عنوان یک سپر قدرتمند در برابر خطرات و بلایای احتمالی عمل خواهد کرد. این سنگ قیمتی شادی، نشاط و آرامش  را وارد زندگی شما می کند تا روی چیزی که در پیش دارید متمرکز شوید. اوپال زرد دید وسیع تری از مسائل به شما می ده..
237,000 تومان
 سنگ اوپال صورتی طبیعی تراش دار کد B342 از برند اقلیمه که سایز آن 3 میلیمتر می باشد. طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است.  سنگ اوپال صورتی نوعی معمول از خانواده اوپال هاست که به صورت مات و در طیف های مختلفی از رنگ صورتی یافت می شود و رقص نور آتشین معروف اوپال را در خود ندارد. اوپال صورتی هنگامی که با قلب در تماس قرار میگیرد سنگ بسیار قدرتمند است. این سنگ چاکرای قلب را فعال کرده و با ارتعاشات آرامش آهسته آهسته به هاله فرد نفوذ می کند. کسانی که با هر نوع غم و اندوهی مخصوصاً دلشکستگی..
329,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

نام و موبایل خود را وارد کنید

نام
موبایل