منو
سبد خرید
ارسال رایگان به تمام ایران

کوارتز

ریسه سنگ کوارتز روتیل طبیعی کد B424 از برند اقلیمه که قطر هر مهره 6 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ کوارتز روتیل تاریخچه جدیدی در جواهرات و بازار سنگ دارد. روتیل در اصل مرسوم ترین شکل طبیعی یافت شده از دی اکسید تیتانیوم است که به شکل تارهای مویی شکل در کریستال کوارتز نفود کرده است.  کوارتز روتیل گاهی اوقات به نام آمپلی فایر هم نامیده می شود. سوزن ها یا تارهای شگفت انگیزی که با کوارتز ترکیب شده اند منظره ای بی نظیر بوجود آورده اند. کوارتز روتیل جز معدود سنگ..
275,000 تومان
ریسه سنگ کوارتز روتیل طبیعی کد B423 از برند اقلیمه که قطر هر مهره 8 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ کوارتز روتیل تاریخچه جدیدی در جواهرات و بازار سنگ دارد. روتیل در اصل مرسوم ترین شکل طبیعی یافت شده از دی اکسید تیتانیوم است که به شکل تارهای مویی شکل در کریستال کوارتز نفود کرده است.  کوارتز روتیل گاهی اوقات به نام آمپلی فایر هم نامیده می شود. سوزن ها یا تارهای شگفت انگیزی که با کوارتز ترکیب شده اند منظره ای بی نظیر بوجود آورده اند. کوارتز روتیل جز معدود سنگ..
344,000 تومان
سنگ روتیل کوارتز سبز طبیعی کد  B414  از برند اقلیمه که قطر هر مهره 6 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است.این سنگ نوعی کوارتز با رشته های مویی شکل درون آن است که سنگ کوارتز با روتیل های سبز قدرتمند ترین رنگ در میان کواترزهای روتیل دار است. روتیل کوارتز سبز را می توان اینگونه توصیف کرد، کمیاب، قدرتمند با ارتعاشاتی قوی. وقتی روتیل کوارتز سبز را با خو دارید، تمام فوبیا و ترس شما از بین می رود. این سنگ به رهایی از هر گونه اضطراب کمک می کند. روتیل کوارتز توانایی منحصر به فردی..
390,000 تومان
سنگ روتیل کوارتز سبز طبیعی کد  B413  از برند اقلیمه که قطر هر مهره 8 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است.این سنگ نوعی کوارتز با رشته های مویی شکل درون آن است که سنگ کوارتز با روتیل های سبز قدرتمند ترین رنگ در میان کواترزهای روتیل دار است. روتیل کوارتز سبز را می توان اینگونه توصیف کرد، کمیاب، قدرتمند با ارتعاشاتی قوی. وقتی روتیل کوارتز سبز را با خو دارید، تمام فوبیا و ترس شما از بین می رود. این سنگ به رهایی از هر گونه اضطراب کمک می کند. روتیل کوارتز توانایی منحصر به فردی..
573,000 تومان
سنگ رز کوارتز طبیعی تراش دار کد  B367  از برند اقلیمه که سایز آن 3  میلیمتر می باشد. . طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است.   سنگ رز کوارتز طبیعی و بدون تراش با درخشش زیبا. این سنگ به دلیل اصل و مرغوب بودن به رنگ صورتی بسیار روشن و نزدیک به سفید می باشد. نام رز کوارتز برای رنگ صورتی کانی معدنی کوارتز بکار می رود. این سنگ دارای فراوانی بسیاریست و معمولاً با حجم زیاد در اکثر نقاط جهان یافت می شود.امروزه بیشترین حجم رز کوارتز فروخته شده در کشورهای برزیل، آفر..
184,000 تومان
سنگ کوارتز دودی طبیعی تراش دار کد B329 از برند اقلیمه که سایز آن 3 میلیمتر می باشد. طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتراست  کوارتز دودی در میان طیف رنگی گسترده خانواده کوارتز یکی از قدرتمند ترین کریستال ها محسوب می شود. سنگ کوارتز دودی به عنوان سنگی محافظت کننده بکار می رود. این سنگ بخاطر ارتباط قوی اش با انرژی های زمین می تواند میزان قابل توجهی از انرژی های منفی را جذب و با انتقالش به زمین آنها را خنثی سازد. کوارتز دودی برای کاهش دردهای جسمی و روحی بسیار عالی است. از آنجایی که کوارتز دودی به ..
172,000 تومان
سنگ رز کوارتز کد VB486
تمام شد
سنگ رزکوارتز طبیعی کد VB486 از برند اقلیمه به شکل قلب و ابعاد 2.5 در 2.5 سانتیمتر تراشیده شده است. سوراخی در وسط سنگ رزکوارتز قلب، از بالا به پایین ایجاد شده که به راحتی می توان میله یا نخ را از میان آن عبور داد و از آن در ساخت دستبند، گوشواره یا گردنبند استفاده نمود. به سنگ رز کوارتز، سنگ عشق گفته می شود و به دلیل رنگ صورتی زیبایش برای خانم های جوان بسیار مناسب است. این سنگ به دارنده خود احساس ارزشمند بودن می دهد. رزکوارتز سنگیست مناسب زمستانی ها به خصوص ماه های دی و بهمن...
95,000 تومان
سنگ رز کوارتز b137
تمام شد
سنگ رز کوارتزطبیعی و بدون تراش با درخشش زیبا. این سنگ به دلیل اصل و مرغوب بودن به رنگ صورتی بسیار روشن و نزدیک به سفید می باشد.نام رز کوارتز برای رنگ صورتی کانی معدنی کوارتز بکار می رود. این سنگ دارای فراوانی بسیاریست و معمولاً با حجم زیاد در اکثر نقاط جهان یافت می شود.امروزه بیشترین حجم رز کوارتز فروخته شده در کشورهای برزیل، آفریقای جنوبی، هند و ماداگاسگار تولید می شود. رنگ صورتی رز کوارتز حاصل از ناخالصی های وارد شده در کریستال کوارتز است که باعث مات شدن و عدم شفافیت سنگ نیز می شود. رنگ س..
60,000 تومان
سنگ کوارتز دودی طبیعی سایز 6 میلیمتر بدون تراش از برند اقلیمه با کد B118، کوارتز دودی در میان طیف رنگی گسترده خانواده کوارتز یکی از قدرتمند ترین کریستال ها محسوب می شود. سنگ کوارتز دودی به عنوان سنگی محافظت کننده بکار می رود. این سنگ بخاطر ارتباط قوی اش با انرژی های زمین می تواند میزان قابل توجهی از انرژی های منفی را جذب و با انتقالش به زمین آنها را خنثی سازد. کوارتز دودی برای کاهش دردهای جسمی و روحی بسیار عالی است. از آنجایی که کوارتز دودی به طور طبیعی سنگ درخشانی است، فرکانس ها و تاب..
413,000 تومان
سنگ رز کوارتزطبیعی و بدون تراش با درخشش زیبا. این سنگ به دلیل اصل و مرغوب بودن به رنگ صورتی بسیار روشن و نزدیک به سفید می باشد.نام رز کوارتز برای رنگ صورتی کانی معدنی کوارتز بکار می رود. این سنگ دارای فراوانی بسیاریست و معمولاً با حجم زیاد در اکثر نقاط جهان یافت می شود.امروزه بیشترین حجم رز کوارتز فروخته شده در کشورهای برزیل، آفریقای جنوبی، هند و ماداگاسگار تولید می شود. رنگ صورتی رز کوارتز حاصل از ناخالصی های وارد شده در کریستال کوارتز است که باعث مات شدن و عدم شفافیت سنگ نیز می شو..
78,000 تومان
سنگ رز کوارتز b18
تمام شد
سنگ رز کوارتز طبیعی مات و بدون تراش. این سنگ به دلیل اصل و مرغوب بودن به رنگ صورتی بسیار روشن و نزدیک به سفید می باشد.نام رز کوارتز برای رنگ صورتی کانی معدنی کوارتز بکار می رود. این سنگ دارای فراوانی بسیاریست و معمولاً با حجم زیاد در اکثر نقاط جهان یافت می شود.امروزه بیشترین حجم رز کوارتز فروخته شده در کشورهای برزیل، آفریقای جنوبی، هند و ماداگاسگار تولید می شود. رنگ صورتی رز کوارتز حاصل از ناخالصی های وارد شده در کریستال کوارتز است که باعث مات شدن و عدم شفافیت سنگ نیز می شود. رنگ سنگ رز کوارتز ا..
57,000 تومان
سنگ رز کوارتز b37
تمام شد
سنگ رز کوارتزطبیعی و بدون تراش با درخشش زیبا. این سنگ به دلیل اصل و مرغوب بودن به رنگ صورتی بسیار روشن و نزدیک به سفید می باشد.سایز این رزکوارتز 6 میلیمتر می باشدنام رز کوارتز برای رنگ صورتی کانی معدنی کوارتز بکار می رود. این سنگ دارای فراوانی بسیاریست و معمولاً با حجم زیاد در اکثر نقاط جهان یافت می شود.امروزه بیشترین حجم رز کوارتز فروخته شده در کشورهای برزیل، آفریقای جنوبی، هند و ماداگاسگار تولید می شود. رنگ صورتی رز کوارتز حاصل از ناخالصی های وارد شده در کریستال کوارتز است که باعث مات شدن..
60,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

آدرس ایمیل و موبایل خود را وارد کنید

نام
ایمیل
تلفن