منو
سبد خرید

قیمت روز طلا : 2,456,000

زئوسیت

ریسه سنگ زئوسیت طبیعی کد B418 از برند اقلیمه که قطر هر مهره 6 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ روبی زئوسیت ترکیبی از سنگ زئوسیت سبز با ناخالصی های یاقوت قرمز است، ترکیبی عالی از انرژی و رنگ که آن را به یکی از نجیب ترین و باشکوه ترین سنگ ها تبدیل کرده است. یاقوت قرمز سنگ شجاعت و قدرت است که هر ترس یا اضطرابی که درونتان است را پاک می کند. انرژی زئوسیت سبز باعث رشد و باروری در تمام جنبه های زندگی می شود.یاقوت سرخ دارای نیروی حیاتی قوی است که آن را به سنگی موثر ..
329,000 تومان
ریسه سنگ زئوسیت طبیعی کد B417 از برند اقلیمه که قطر هر مهره 8 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ روبی زئوسیت ترکیبی از سنگ زئوسیت سبز با ناخالصی های یاقوت قرمز است، ترکیبی عالی از انرژی و رنگ که آن را به یکی از نجیب ترین و باشکوه ترین سنگ ها تبدیل کرده است. یاقوت قرمز سنگ شجاعت و قدرت است که هر ترس یا اضطرابی که درونتان است را پاک می کند. انرژی زئوسیت سبز باعث رشد و باروری در تمام جنبه های زندگی می شود.یاقوت سرخ دارای نیروی حیاتی قوی است که آن را به سنگی موثر ..
511,000 تومان
سنگ روبی زئوسیت طبیعی تراش دار کد B327 از برند اقلیمه که سایز آن 3 میلیمتر می باشد. طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. روبی زئوسیت ترکیبی از سنگ زئوسیت با یاقوت قرمز است، ترکیبی عالی از انرژی و رنگ که آن را به یکی از نجیب ترین و باشکوه ترین سنگ ها تبدیل کرده است. یاقوت قرمز سنگ شجاعت و قدرت است که هر ترس یا اضطرابی که درونتان است را پاک می کند. انرژی زئوسیت سبز باعث رشد و باروری در تمام جنبه های زندگی می شود. یاقوت سرخ دارای نیروی حیاتی قوی است که آن را به سنگی موثر برای درمان تبدیل می کند. ه..
401,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

نام و موبایل خود را وارد کنید

نام
موبایل