منو
سبد خرید
ارسال رایگان به تمام ایران

عقیق توری

سنگ عقیق توری آبی طبیعی کد B432 از برند اقلیمه که قطر هر مهره 8 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ های عقیق توری آبی دارای معنی و خواص درمانی فراوانی هستند. صدها سال است که از آنها برای ترویج مثبت اندیشی استفاده می شود. سایر سنگ های عقیق به وفور در دسترس هستند، اما عقیق توری آبی نسبتا کمیاب است و منابع آن روز به روز کمتر می شوند. این سنگ انرژی لطیفی به همراه دارد که می تواند به شما در رسیدن به تعادل و ثبات کمک کند. عشق و شادی بیشتری را وارد زندگی شما می کند و افکا..
1,750,000 تومان
سنگ عقیق توری طبیعی تراش دار کد  B373  از برند اقلیمه که سایز آن 3  میلیمتر می باشد. . طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ عقیق توری طبیعی با بافتی زیبا، بدون تراش براق که جزء سنگهای کمیاب محسوب می شود.عقیق یا آگات جز سنگهای نیمه قیمتی طبقه بندی می­شود. این سنگ دربرگیرنده طیف گسترده ای از رنگ های سفید، خاکستری، سیاه، قرمز تا زرد، آبی روشن و غیره می باشد. سنگ عقیق جز متنوع ترین سنگ های نیمه قیمتی بشمار می رود. هرچند الگوها و نقش ونگار درون هر عقیق منحصر به فرد ..
367,000 تومان
سنگ عقیق توری آبی طبیعی کد B464 از برند اقلیمه که قطر هر مهره 6 میلیمتر و طول هر ریسه سنگ حدود 39 سانتیمتر است. سنگ های عقیق توری آبی دارای معنی و خواص درمانی فراوانی هستند. صدها سال است که از آنها برای ترویج مثبت اندیشی استفاده می شود. سایر سنگ های عقیق به وفور در دسترس هستند، اما عقیق توری آبی نسبتا کمیاب است و منابع آن روز به روز کمتر می شوند. این سنگ انرژی لطیفی به همراه دارد که می تواند به شما در رسیدن به تعادل و ثبات کمک کند. عشق و شادی بیشتری را وارد زندگی شما می کند و افکا..
1,186,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

نام و موبایل خود را وارد کنید

نام
موبایل