منو
سبد خرید

قیمت روز طلا : 3,410,000

قوانین و مقررات

قوانین مرجوع کردن:

مشتریان محترم می توانند تا 7 روز پس از سفارش چنانچه کالای خریداری شده به غیر از کالای طلا ایراد داشت و یا اینکه کالای مورد نظر با سلیقه آنها منطبق نبود به شرط عدم استفاده از کالا، این موضوع را به ایمیل info@eghlimeh.com اطلاع دهند و آنرا در بازه 7 روزه به آدرس فروشگاه که آدرس آن در تماس با ما می باشد ارسال نمایند. پس از دریافت کالا و بررسی کالا توسط کارشناسان فروشگاه، چنانچه از کالای مورد نظر استفاده نشده باشد، وجه سفارش با نظر مشتری به حساب کاربری و یا شماره کارتی که مشتری بوسیله آن سفارش را ثبت کرده است عودت داده خواهد شد.

توجه فرمایید کالای طلا مشمول عودت نمی شود.

چنانچه خرید از طریق کارت بانکی باشگاه ایران کارت باشد وجه سفارش به حساب کاربری مشتری واریز می شود و ایشان می تواند کالای دیگری را خریداری نماید

 

قوانین عمومی:

تمامی اصول و رویه‏‌های فروشگاه اقلیمه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و چنانچه در آینده نسبت به قوانین فروشگاه تغییری ایجاد شود در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
 

 

مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات خود را در سایت فروشگاه ثبت و عضو فروشگاه می شود. و می تواند از خدمات و کالاهای سایت سفارش دهد.

 

ارتباطات الکترونیکی:

فروشگاه اقلیمه از طریق ایمیل info@eghlimeh.com و یا شماره های 91028082 و 55692868 با کد تهران با مشتریان خود ارتباط خواهد داشت.

قوانین نوشتن نظرات:

1. نظرات باید با حروف فارسی نوشته شود و از گذاشتن ایموجی خودداری کنید
2. برای ثبت نظرات از عنوان مناسب استفاده کنید.
3. سعی کنید نظرات خود را با قید نقاط قوت و نقاط ضعف بیان کنید.
4. هنگام نوشتن نظرات از بیان مطالب غیر ضروری که مربوط به کالای مورد نظر نیست اجتناب کنید.
5. هنگام ثبت نظرات از کلمات محترمانه استفاده کنید و از توهین به دیگران خودداری کنید.
6. از لینکهای سایتهای دیگر در سایت استفاده نکنید

 

قوه قهریه

 

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، اقلیمه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

نام و موبایل خود را وارد کنید

نام
موبایل